Ми завжди
в пошуку
партнерів

Наша компанія налаштована на B2B співробітництво в усіх можливих напрямах. Ми залюбки станемо вашим надійним партнером і як постачальник сировини, і як виробник свічок

Вайб

Вайб нашої компанії – розвиток, знання та експерименти. Ми знаємо, що свічковий ринок України наразі проходить лиш початковий етап розвитку: свічки не включені до побуту українців, мало хто знає як їх правильно спалювати, людям важко обрати “свою свічку” серед інших, підприємці та домашні вмільці не знають як зробити ідеальну свічку. Ми поставили собі за мету змінити це.

Гуртові поставки матеріалів

Ми налагодили прямий імпорт товарів для виробництва свічок і активно розвиваємо дилерську мережу. Пропонуємо дуже привабливі умови і низькі ціни для виробників та дилерів. Ми знімаємо з вас увесь головний біль пов'язаний з імпортом, розмитненням тощо.

Контрактне виробництво свічок

Новорічні корпоративні подарунки, подарунки гостям на весілля, розробка свічок для спеціальних акцій або обмежених колекцій для брендів. Від однієї свічки і до десятків тисяч, ми зможемо вам допомогти в будь якому випадку

Детальніше про контрактне виробництво

Свічковий консалтинг для виробників

Ми знаємось на свічках. Тому якщо ви лиш запускаєте свічковий бренд, або вже купу років в цій справі, ми завжди зможемо надати вам консультації, поділитися лайф-хаками, або допомогти подивитися на ваше виробництво під новим кутом.

Дистрибютор

Ми почали співробітництво з компанією ААК в 2022 році. Головні глобальні принципи цієї шведської компанії - надійність, прозорість і свідомість. За цими ж принципами ми будуємо відносини з нашими дилерами і в Україні. Умови для всіх рівні, вигідні і абсолютно прозорі. Крім того, офіційний статус дає нам безліч інструментів - технічна підтримка від шведської лабораторії, повна документація і впевненість в походженні товару.

Форма для зв'язку

З будь-якими питаннями та пропозиціями.

Зв’язатись можна, скориставшись формою нижче або за телефоном +38 098 686 77 37.

Ми завжди раді вам!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.